WITAJ NA JEDYNYM BLOGU, NA KTÓRYM MOŻESZ POROZMAWIAĆ Z NAJPRAWDZIWSZYM LOKIM!

Przed zadaniem pytania zapoznaj się z Regulaminem!

Wszystkie uwagi/propozycje związane z funkcjonowaniem bloga proszę zostawiać w zakładce Regulamin!

Jak pewnie zauważyliście, dodaję max. PIĘĆ odpowiedzi dziennie.
AKTUALNOŚCI

21 listopada 2015
*Candy (x2)*
OGŁOSZENIE

Drodzy poddani!
Dostałem nagłe wezwanie w sprawie pewnych politycznych zawirowań na terenie Alfheimu. Jednym słowem: wzywa mnie praca. Wyjeżdżam na parę dni, a to oznacza, że odpowiedzi na wasze pytania będą pojawiać się rzadziej.
Dziękuję za uwagę i jak zwykle nie pozdrawiam
L.
Najciekawsze pytania wciąż pozostają pytaniami. Kryją w sobie tajemnicę. Do każdej odpowiedzi trzeba dodać "być może". Tylko na nieciekawe pytanie można udzielić ostatecznej odpowiedzi.
~ Éric-Emmanuel Schmitt 

Ton pytania narzuca ton odpowiedzi.
~Mikołaj GogolVälkommen!

Nazywam się Loki z Asgardu - choć niektórzy wolą na mnie mówić Kłamca, Mistrz Magii albo Iluzjonista. Zdarzają się jednak też i tacy, którzy z całą swoją sympatią zwracają się do mnie per Plugawy As, czy też Pomiot Jotunów... wyobraźni nie brakuje, ale mogę Was zapewnić, że każdy kto wykazuje się nadmierną pomysłowością w tej dziedzinie w którymś momencie swojego żywota straci język i/albo życie.

Dla Was jestem natomiast Władcą Dziewięciu Królestw. Nieceniony król, zabójczo przystojny, niebywale szarmancki, uroczy, inteligentny perfidny, złośliwy, nieokrzesany, psotny, przebiegły - to mój opis!

Znaleźliście się w jedynym miejscu, w którym możecie naprawdę ze mną porozmawiać (i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby nie chcieć rozmawiać z tak wspaniałą osobistością!). Wystarczy, że wejdziecie w zakładkę "Ask".

Czekam na wszelakie pytania (zarówno te dotyczące mojej osoby, jak i te egzystencjalne), oferty i propozycje (ale jeśli chodzi o matrymonialne, to zastanów się dwa razy!), pochwały, skargi i roszczenia...

Ach, i chyba nie będę musiał Wam przypominać, czym jest kultura słowa, prawda?