WITAJ NA JEDYNYM BLOGU, NA KTÓRYM MOŻESZ POROZMAWIAĆ Z NAJPRAWDZIWSZYM LOKIM!

Przed zadaniem pytania zapoznaj się z Regulaminem!

Wszystkie uwagi/propozycje związane z funkcjonowaniem bloga proszę zostawiać w zakładce Regulamin!

Jak pewnie zauważyliście, dodaję max. PIĘĆ odpowiedzi dziennie.
AKTUALNOŚCI

21 listopada 2015
*Candy (x2)*
OGŁOSZENIE

Drodzy poddani!
Dostałem nagłe wezwanie w sprawie pewnych politycznych zawirowań na terenie Alfheimu. Jednym słowem: wzywa mnie praca. Wyjeżdżam na parę dni, a to oznacza, że odpowiedzi na wasze pytania będą pojawiać się rzadziej.
Dziękuję za uwagę i jak zwykle nie pozdrawiam
L.

Kilka prostych zasad. Dziesięć ich jest.

1.
OBSERWUJ
Aby zadać pytanie, należy dodać ten blog do listy obserwowanych. A przynajmniej byłoby to mile widziane.

2.
GDZIE PYTAĆ?
Pytania należy zadawać tylko i wyłącznie w komentarzach w zakładce "Ask".
W jakimkolwiek innym miejscu zostaną usunięte. (Chyba, że kontynuuje się dyskusję z jakiegoś pytania)

3.
JAK PYTAĆ I KOGO?
Można zadać maksymalnie DWA PYTANIA w jednym komentarzu!!!
Jest to o tyle ważne, że większa liczba pytań w jednym komentarzu wywołuje po prostu chaos, co można zauważyć w paru początkowych odpowiedziach. Haczyk jest jednak taki, że można również zadawać pytania mojej skrytej sekretarce, która trzyma pieczę nad funkcjonowaniem bloga. Wówczas szablon komentarza jest następujący: maksymalnie dwa pytania do jednej osoby na komentarz. To oznacza, że komentarz może zawierać nawet 4 pytania, o ile są one odpowiednio rozdzielone do dwóch różnych osób.

4.
ZACHOWUJ KULTURĘ SŁOWA!
Miło by było, gdyby pytanie nie zawierało błędów. Jeżeli jednak będzie bardzo tragicznie, możliwe, że nie udzielę odpowiedzi. Pytanie powinno być również zapisane w formie kulturalnej - jakieś wulgaryzmy, ataki na moją osobę i innych użytkowników, szerzenie nienawiści, pedofilia, propagowanie satanizmu, zbieranie ludzi na organizacje protestujące przeciwko podwyżkom cen chleba... NIE! Trafiliście pod zły adres. 

5.
PRZESTRZEGAJ REGULAMINU
Skoro już dotarliście do tego miejsca, to na pewno wiecie, że ucieszyłoby mnie gdybyście napisali gdzieś obok pytania, że jesteście w Mojej Armii... tak dla zasady, że niby przeczytaliście do końca ten pseudo-regulamin. Czasem mogę przymknąć oko na pewne "wykroczenia"...

6.
NIE POŚPIESZAJ!
Należy być cierpliwym i nie upominać się o odpowiedź. Ja mam wiele dużo ważniejszych królewskich spraw na głowie, to tylko przejaw mojej dobrej woli, że tu siedzę i piszę bzdury!

7.
NIE POWTARZAJ SIĘ...
Żeby uniknąć nieporozumień - zanim cokolwiek do mnie napiszecie, sprawdźcie, czy jakieś podobne pytanie już wcześniej nie padło. Pełną listę pytań znajdziecie w zakładce "Ask".
(Nie dotyczy challengów związanych z przeczytaniem/ocenieniem czegoś. Czarny Wiatr wie, ilu z was już mnie prosiło o ocenę bloga...)


8.
NIE MUSISZ TYLKO "PYTAĆ"
Pytanie nie musi mieć formy pytającej. To tylko tak się nazywa, "pytanie", ale równie dobrze może to być prośba, skarga, pochwała, sugestia etc.
 Dla usprawnienia całego systemu możecie napisać przed pytaniem, czego ono będzie dotyczyć.

9.
DBAJ O CZYSTOŚĆ BLOGA
Wszelkie rzeczy niezwiązane z tematyką bloga należy zostawiać w zakładce "Linki&Spam".

10.
COŚ NIEJASNE...?
Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego regulaminu, nie rozumie któregoś z podpunktów, zgubił się po drodze, zapomniał mi kupić prezentu na urodziny - śmiało piszcie pod spodem! To samo tyczy się wszelkich uwag oraz propozycji odnośnie funkcjonowania strony. W innym miejscu będą usuwane...
A jeżeli ktokolwiek szuka jakiegoś ciągu przyczynowo-skutkowego w tym regulaminie, to go nie znajdzie. Cenię sobie w życiu chaos. ._.

Nie pozdrawiam,
L.


Ostatnia aktualizacja: 14 października 2015

2 komentarze: